Czym i jak okleić drzewo z drutu?

Post Autor Rudy 102 5.6.2006
w związku z tym że nikt mi nie odpowiedział w innym temacie (nie moim) pomyślałem że może odpowiecie tutaj. Pytanie jakie jest każdy widzi, czekam na odpowiedzi

Odp: Czym i jak okleić drzewo z drutu?

Post Autor Sensei 5.6.2006
mozesz sprobowac okleic je pokruszonymi ususzonymi liścmi efekta bardzo fajny :) ewentualnie zapoatryzc sie mozesz w jakas posypke

Odp: Czym i jak okleić drzewo z drutu?

Post Autor Rudy 102 5.6.2006
to to wiem, ale mi chodzi o pnie a nie o liście

Odp: Czym i jak okleić drzewo z drutu?

Post Autor Henrik 6.6.2006
Może szachla? Plastelina? Modelina? Masa solna, jest wiele mozliwosci :)

Odp: Odp: Czym i jak okleić drzewo z drutu?

Post Autor Rudy 102 7.6.2006
hmm, nie wpadłem na to :-) spróbuje. PS: Nie szachla tylko szpachla

Odp: Czym i jak okleić drzewo z drutu?

Post Autor Henrik 7.6.2006
Wiadomo że szpachla, nie czepiajmy sie szczegolow ;)

Odp:Czym i jak okleić drzewo z drutu?

Post Autor Rudy 102 8.6.2006
hmm, próbowałem okleić plasteliną, ale efekt dość marny, szpachla niby ok ale raczej nie, chodzi mi o ten sposób z tutoriala jak zrobić drzewko z drutu (czyt. Roślinność) i tam było czym, ale wiem tylko z obrazka bo niewiele znam angielskiego

Odp: Odp:Czym i jak okleić drzewo z drutu?

Post Autor crustian 2.7.2006
a zró drzewo z cienkich gałeząk np.z zywopłotu listowie zrób drobnych kwiatów tzn.jak juz maja koszyczki z nasionami i doklej do tej gałązki efekt jest dobry na drzewo liściaste,natomiast na dzewo iglasteweż kijek drewniany i go tarka do warzyw potraktujcienkie patyczki powbijajdziurki na gałezie porób powtykaj w nie gałazki asparagusa pień pomaluj i bedzie:) a zielone czesci to musisz po zerwaniu zrobic tak jak sie suszki robi czyli kupujesz w aptece gliceryne rozrabiasz z woda i i te koszyki czy tam asparagus do tego ładujesz nadobe lub dwie w ciemnym zeby zakonserwowac i zeby zieleni nie gubiło

Odp: Odp: Odp:Czym i jak okleić drzewo z drutu?

Post Autor Rudy 102 11.7.2006
Dzięki ci bardzo! Nie wpadłem na to

Odp: Odp: Odp:Czym i jak okleić drzewo z drutu?

Post Autor redangel 6.2.2007
mozna okleić brązową plasteliną ja tak zrobiłem a efekt jest dobry

Odp: Odp: Odp: Odp:Czym i jak okleić drzewo z drut

Post Autor crustian 16.5.2007
brązową? widział kto kore brązową?.ja przepraszam ale zwykle to sa one wszelako czarniawe z zielonym lub jakie szaro bure prócz brzozy czy topól niektórych.no chiba,że tu mowa o iglastych ale to tez rózne sa kory ale nie brązowe na miłość boską

Odp: Czym i jak okleić drzewo z drutu?

Post Autor 27.9.2007
Cześć, ja osobiście używam wikolu (do kory gładkiej) i wikolu wymieszanego z piaskiem szklarskim (do kory bardziej chropowatej - np. świerk). Możesz malować po zaschnięciu, albo wymieszać przygotowaną masę z farbą (wstępnie) a później ewentualnie cieniować po wyschnięciu masy. Pzdr