Śmieszne

Post Autor verelad 14.5.2006
Trzeba troche rozluźnić atmosfere na tym forum ;) Proponuje dowcipy :) Rozmawia dwóch adminów: - Mój kumpel wczoraj w 5 minut uszkodził główny serwer. - Jest hakerem ? - Nie, debilem... albo Nauczycielka do Jasia na lekcji matematyki: - Jasiu, a Ty dlaczego się nie zgłaszasz? - Bo ja mam taką wiedzę, że mi ręce opadają... :D

Odp: Śmieszne

Post Autor sebol 14.5.2006
Po randce : - Kochanie, odprowadzisz mnie do domu ? - Tak, wzrokiem. Kapral do szeregowego: - Powiadom Kowalskiego, że teściowa mu umarła, ale zrób to jakoś delikatnie... Szeregowy idzie więc do grupy żołnierzy i mówi: - Kto ma teściową - wystąp, Kowalski, gdzie się wychylasz?

Odp: Śmieszne

Post Autor Andy_88 14.5.2006
Hehe niezłe :D W czasach PRL przychodzi Kowalski do dyrektora huty i mówi: - Towarzyszu dyrektorze, dlaczego wszyscy otrzymali podwyżkę, a ja nie! - Kowalski, wy nigdy nie dostaniecie podwyżki. - A dlaczego? - Dlaczego? Ja wam powiem dlaczego! Po pierwsze: Po pogrzebie Towarzysza Bieruta żeście powiedzieli, że za pieniądze przeznaczone na tę ceremonię, wy byście pochowali cały KC. Po drugie: Jak Maliniak zapytał was dlaczego nie byliście na ostatnim zebraniu Partii, toście powiedzieli, że jakbyćie wiedzieli, że to ostatnie, to byście przyszli. Po trzecie: To za 1 maja. - Za 1 Maja? Przecież byłem na pochodzie! Niosłem nawet portret Towarzysza Bieruta! - Tak, a pamiętacie co mieliście w drugiej ręce? - Tak, lody. - A pamiętacie jaka była wówczas pogoda? - No, było bardzo gorąco. - Właśnie i wasze lody zaczęły się topić. A jak Maliniak powiedział: "Rzuć to cholerstwo bo się cały pobrudzisz", to coście rzucili?

Odp: Śmieszne

Post Autor jacekp 25.5.2006
Z branzy modelarskiej : Jak wzmocnić konstrukcję dźwigara : w miejscu najbardzej podatnym na rozerwanie wykonac perforację. Jak to działa : papier toaletowy zwykle urywa się w każdym możliwym miejscu - z wyjątkiem perforacji.

Odp: Odp: Śmieszne

Post Autor yale 24.6.2006
Co powiedziało Otylja Jędrzejczak do swojego brata w samochodzie ? -Teraz ty jesteś pragnienie .. A ja SPRITE

Odp: Śmieszne

Post Autor Rudy 102 9.7.2006
To nie było śmieszne :l

Odp: Odp: Śmieszne

Post Autor crustian 20.7.2006
a mnie sie podobało dobre to:)

Odp: Śmieszne

Post Autor crustian 20.7.2006
polska to jedyny kraj, którego władza jest skomputeryzowana :) : mamy kopie zapasowe prezydenta i premiera przemiennie i na dodatek to wszystko sterowane radiem :).

Odp: Odp: Śmieszne

Post Autor crustian 20.7.2006
zaszłyszane na przystanku : jaki jest szczyt bezstrzelności? odpowiedź : nasr...ć na ręke ojcu i powiedzieć -tyle ci byłem winny. mocne co nieco ale wywołuje uśmiech

Odp: Odp: Śmieszne

Post Autor crustian 30.7.2006
idzie czerwony kapturek przez las i spiewa pod nosem sobie niesie koszyk dla babuni. wtem za krzewu wyskakuje wilk i woła: -mam cie czerwony kapturku.teraz pocałuje cie tam ,gdzie jeszcze nikt tego nie robił. kapturek patrzy na wilka i z kpiną odpowida: -ty wilk to chyba k..wa w koszyk.