Tańsze, większe i prostsze. To prawda?

Post Autor Gustav 6.6.2006
Czy to prawda że kartonowe modele mają więcej zalet od plastikowych? Jakie są różnice między tymi rodzajami? Jakie są zalety i wady modeli kartonowych i plastikowych?

Odp: Tańsze, większe i prostsze. To prawda?

Post Autor Rudy 102 7.6.2006
nooo plastikowe: #bardziej realistyczne #więcej możliwości (np figórki, ubłocenia, uszkodzenia) #solidniejsze #o wiele łatwiejsze do zrobienia #chyba łatwiej dostępne a kartony: #tańsze mimo wielkości #łatwość w dorabianiu części i to chyba tyle, ale co kto lubi

Odp: Tańsze, większe i prostsze. To prawda?

Post Autor kot_tom 7.6.2006
Tańsze, wieksze, ale na pewno nie prostsze co to to nie, kartonówki są o wiele bardziej wymagające od plastików. O wiele łatwiej zrobić coś ładnego z plastikowego modelu niż z kartonu. A co lepsze jak napisał Rudy_102 co kto lubi.

Odp: Odp: Tańsze, większe i prostsze. To prawda?

Post Autor ar2r 22.12.2006
Tańsze, wieksze, ale na pewno nie prostsze co to to nie, kartonówki są o wiele bardziej wymagające od plastików. O wiele łatwiej zrobić coś ładnego z plastikowego modelu niż z kartonu. A co lepsze jak napisał Rudy_102 co kto lubi. Zgadzam się z tym całkowicie z tym co powiedział Rudy 102 że co kto lubi ale najtrudnie jest znaleźć taki model kartonowy dla początkującego , a natomiast plastki NO PROBLEMO idziesz i masz...Ale za to kartonowe o wiele więcej wymagają...Nawet te najprostrze..