farby

Post Autor Rudy 102 20.5.2006
czy można poprosić o dołączanie farb do zakupinego modelu? (chodzi mi o dobranie farb z instrukcji)

Odp: farby

Post Autor MojeHobby.pl 21.5.2006
czy można poprosić o dołączanie farb do zakupinego modelu? (chodzi mi o dobranie farb z instrukcji) Tak, ale prosze to wpisac w polu uwagi przy zamowieniu, z wiadomości na forum nie bardzo wynika co i dla kogo :)

Odp: farby

Post Autor Rudy 102 22.5.2006
narazie nie chcę farb tylko siępytam czy ogólnie istnieje taka możliwość. Dziękuję za informacje

Odp: Odp: farby

Post Autor Kiler-PL 27.5.2006
Czy jak zamawiam dużą ilośc modeli, to czy do gażdego modelu musze wpisywac proźbe o dodanie do niego odpowiednich farb?

Odp: Odp: Odp: farby

Post Autor MojeHobby.pl 4.6.2006
Komentarze dodaje sie na koniec skladania zamowienia i pole jest jedno do calego zamowienia, tak wiec nawet nie da sie dposiywac osobno do kazdej pozycji

Odp: Odp: Odp: Odp: farby

Post Autor Kiler-PL 1.7.2006
Ma pytanie czy jest taka możliwośc by przy każdym modelu były napisane farby i zdjęcia modelu przed sklejeniem

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: farby

Post Autor MojeHobby.pl 9.7.2006
Dazymy do tego, farby pojawiaja sie przy kolejnych modelach, ale prosze zauwazyc, ze mamy w katalogu kilka tysiecy pozycji. Spisanie z kazdej instrukcji listy farb, wpisanie togo do komputera i wrzucenie na strone, nawet jak zajmie 5 min na pozycje i tak zrobienie tego dla wszystkich daje miesiace pracy i to nie robiac nic innego.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: farby

Post Autor Kiler-PL 15.7.2006
To można zrobic coś takiego np. Italeri-Model Master

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: farby

Post Autor Rudy 102 19.7.2006
no to ja jeszcze spytam. czy można np. poprosić by dołączono 1 dominującą farbę? pytam się, bo zdaża się tak, że farb myślę że jest ze 4 a jest 12.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: farby

Post Autor jacek05 31.7.2006
A czy jest możliwośc, aby wczesniej zapytac sie o nr/nazwy farb, bo jak np. do modelu potrzebne beda 10 farb to moge np. nie miec w danej chwili tyle kasy wiec pytam. i druga sprawa, to czy jezeli sie poprosi o te farbki przy komentarzy przy zamowieniu to czy te farby beda widoczne w zamowieniu?? Bo jak by to bylo te 10 farbek to to byb bylo ok. 300pkt.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: farby

Post Autor UrGuR PL 7.9.2006
Mam prośbe aby przy opisie modelu były wyrażne zdjęcia po sklejeniu ,ale ważniejsze jest to aby przy opisie modelu były podane numery i marka farb potrzebnych do modelu. A i żeby podkreślone były farby dominujące bo czasem przy modelu jest 12 farb a 8 z nich służy do zrobienia po jednej kropce czy kresce na kadłubie czy w kabinie !!!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: farby

Post Autor crustian 8.9.2006
ja mam propozycje taka: kazdy kto juz cos pokleji niech w opisie pod modelem gdzie wyraza swoja opinie napisze jakich farb użył,co Wy na to? a na stronie powinien pokazac sie przelicznik farb lub link do niego. ale juz podam linka do przelicznika: http://www.minilotnictwo.hg.pl/kolor_m.html

Re: farby

Post Autor mustafa12003 13.6.2012
Mam pytanie jak malować jasnymi Humbrolami ? Takie pytanie zadaje nie bez powodu b.często jak maluje aerografem jasnymi humbrolami to farba mi się warzy a jak maluje ciemnymi lub matowymi nigdy. Proszę o szybka odpowiedź . P.S Proporcje mam dobre tzn. rozpuszczalnik i farba