F-14 SuperTomcat, Revell, 1:72

Data dodania: środa, 10 lipca 2019, 0:00

Konkurs na najlepszą galerię dodaj / edytuj własną galerię

Inne zdjęcia w galerii
Opinie naszych klientów

Opinia: Pozytywna
Autor: luftwafel9

Wiesz, dlaczego ja o to pytam, dlatego iż w moim egzemplarzu płaty właśnie były wygięte w dosyć płytki ale zauważalny łuk, uznałem to za błąd który popełnił producent przy wykonywaniu odlewu, zbyt wczesne wyjęcie z form, przez co próbowałem to jakoś prostować ale uznałem że kupię drugi egzemplarz i sprawdzę czy to był błąd jednorazowy.

Opinia: Neutralna
Autor: bananotaku@wp.pl

@luftwafel9, nie wiem , moim zdaniem lekko wygięte w dół skrzydła to cecha samolotu. Na zdjęciach w locie są równe, ale oglądając różne ujęcia samolotu na ziemi, zwraca uwagę ten niewielki łuk, który wygina je ku dołowi. Albo mi się zdaje ;) nie wiem, nie zagłębiałem się w to zbytnio...

Opinia: Pozytywna
Autor: luftwafel9

Czy twój egzemplarz też miał płaty które były nieco przekrzywione w dół tworząc taki płytki łuk? Bo mój ma właśnie coś takiego i zbieram informacje czy to tylko wada mojego zestawu czy inni też mają ten problem.

Opinia: Pozytywna
Autor: SzalonyChemik

Dzięki! A do do samego modelu - jestem fanem Tomcata, a tutaj naprawdę oddałeś go świetnie.

Opinia: Pozytywna
Autor: bananotaku@wp.pl

SzalonyChemik, standy kupuję na aliexpress. Widnieją pod nazwą "Gundam Stand" i są przeznaczone do stawiania mechów gundama w skali 1:144. Jednak w tej wielkości idealnie nadają się do samolotów w 1:72. Kosztują jakieś grosze i zawsze zamawiam sobie po 3-4 na raz.

Opinia: Pozytywna
Autor: SzalonyChemik

Muszę zapytać o te podstawki które widzę przy wielu Twoich modelach. Może jestem kompletnym ignorantem ale co to jest i jak zdobyć? Bardzo chciałbym cześć swoich modeli wystawić właśnie w pozycji "w locie" ale nigdy nie wpadłem na dobrą koncepcję zrobienia podstawki.

Dodaj swoją opinię o: F-14 SuperTomcat, Revell, 1:72 - 001