Mi 1 AEROFLOT 1/72 Amodel

Data dodania: wtorek, 20 sierpnia 2019, 0:00

Konkurs na najlepszą galerię dodaj / edytuj własną galerię

Witam dzisiaj pierwszy śmigłowiec radziecki Mi 1 w barwach cywilnych Aeroflotu . Śmigłowiec znany faną lotnictwa , a że produkowany w Polsce jako SM1 to nawet niewspominam . Modelik fajny w budowie , ale inwencja twórcza mile widziana . Pozdrawiam kolegów modelarzy.

Inne zdjęcia w galerii
Opinie naszych klientów

Opinia: Neutralna
Autor: [email protected]

luftwafel9. Witam ten zestaw to wojskowy Mi 1 MU nr 7250 są tam dwa typy goleni głównych które możesz przerobić (skrócić amortyzator) tak aby model wyglądał realnie jak np w muzeach z ogonem opuszczonym .Ja zrobiłem według instrukcji i trochę jest za równy . Jeśli budujesz wersje polską to trzeba dorobić dwa okna w dachu.Dobre dane są w TBiU nr 38.Pozdrawiam.

Opinia: Neutralna
Autor: luftwafel9

Chodzi oczywiście o kleje od gunze? Nie mniej powiedz mi o ile trzeba skrócić te golenie , będę miał nieco ułatwioną sprawę.

Opinia: Neutralna
Autor: [email protected]

luftwafel9. Witam jeśli chodzi o budowę Mi 1 to wadą są długości goleni podwozia i jakość przejzroczystyc h elementów . Polecam kleić amodele spawaczami z Mr. HOBBY przytapiają powierzchnie i, lepiej się dopasowują elementy klejone. Pozdrawiam

Opinia: Pozytywna
Autor: luftwafel9

Sam próbuję walczyć z tym śmigłowcem. Na chwilę obecną jedynym narzędziem jakie używam to dłuto + mały młotek i odłupywanie zbędnego tworzywa z elementów.

Dodaj swoją opinię o: Mi 1 AEROFLOT 1/72 Amodel - 001
Inne galerie tej samej osoby