Mig-29 UB

Data dodania: piątek, 2 listopada 2018, 0:00

Konkurs na najlepszą galerię dodaj / edytuj własną galerię

Inne zdjęcia w galerii
Opinie naszych klientów

Opinia: Pozytywna
Autor: falcom

Bardzo ładnie wykonany i widać że starannie :) niestety co do uzbrojenia to widze że autor poleciał z fantazją :) Polskie MiG-29 nie przenoszą zbiorników paliwa pod skrzydłem. Była kiedyś opcja modernizacji w tym kierunku, niestety nie została ona zrealizowana. Po drugie jak już zbiorniki wiesza sie przy kadłubie, tam gdzie wiszą R-27. I 3 sprawa UB nie przenosił R-27 ale to tak dla sprostowania. Model tak jak pisałem wyżej bardzo ładny :) +++++

Opinia: Pozytywna
Autor: gszymanowski

Mam kilka uwag. Wszyscy (autor modelu też) namiętnie cieniują linie w Mig-29. O ile jest to wskazane w morskich samolotach USA, gdzie faktycznie takie zjawisko występuje, o tyle modny obecnie "preshadin g" jest w stosunku do MIg-29 nie na miejscu.Zwłaszc za tych po remontach, z wymalowanymi pilotami. Starsze malowania prędzej, bo niektóre były przed remontami bardzo zużyte. Maszyny są hangarowane, wymyte, a linii praktycznie nie widać. Odsyłam do zdjęć.
Uzbrojenie - czy kolega jest pewien konfiguracji w wersji UB? Zwłaszcza rakiet R-27?
No i na koniec do Sir Calama - jeśli górne wloty są otwarte, to główne muszą być zamknięte - to konfiguracja startowa. Normalnie na lotniskach i przez większość faz lotu - górne są zamknięte, główne otwarte. Niestety producenci modeli rzadko to uwzględniają.

Opinia: Pozytywna
Autor: Sir Calam

Bardzo ładny. Zawsze podobała mi się 2-miejscowa wersja bardziej od 1ki :)
Trochę szkoda, że model z zamkniętymi wlotami powietrza.

Dodaj swoją opinię o: Mig-29 UB - 007
Inne galerie tej samej osoby