Mustang MkIV W. Łokuciewskiego

Data dodania: poniedziałek, 21 października 2019, 0:00

Konkurs na najlepszą galerię dodaj / edytuj własną galerię

Również i moja prawdopodobnie galeria w tym sezonie. Mustang MkIV w barwach Dywizjonu 303, konkretnie maszyna Witolda Łokuciewskiego, ostatniego dowódcy jednostki.

Inne zdjęcia w galerii
Opinie naszych klientów

Opinia: Pozytywna
Autor: luftwafel9

Te kalki z mistercraftu w obecnych czasach są takie jakby żywcem wyjęte z lat 80. Fakt oni się tam za bardzo do jakości nie przykładali od praktycznie początku ale ja pamiętam że jak ta firma nosiła nazwę mastercraft to kalki mieli jakieś bardziej bogatsze w znaki i nawet było nieco szczegółowe, fakt potrafiły się rozwalić zanim się je położyło na model albo już w trakcie ale jakiś poziom trzymały. Teraz to praktycznie nędza i na dodatek wybrakowana bo nie raz dają schemat do konkretnego malowania którego nie dają w kalkach. W moim Fulmarze tak było z malowaniem Vichy. Natomiast odnośnie samego modelu to nie mam się czego przyczepić, połyskuje jak mój F-51 który co prawda lakierowany pędzlem ale daje te same refleksy świetlne.

Opinia: Neutralna
Autor: SzalonyChemik

@hellcat69 Jest to oczywiście błąd, ale błąd obecny na prawdziwym samolocie. Przy malowaniu numeru ktoś źle przyłożył szablon i tak wyszło. Zerknij na model wojciechutnik13 który wrzucił dziś swoją wersję dokładnie tej samej maszyny - tam jest dokładnie tak samo. Taka ciekawostka tego właśnie egzemplarza ;)

Opinia: Pozytywna
Autor: hellcat69

Ocena oczywiście pozytywna, model robi dobre wrażenie. Zastanawia mnie to lustrzanym odbicie nr na spodzie skrzydeł.

Opinia: Pozytywna
Autor: Rado3333

Ładny.

Dodaj swoją opinię o: Mustang MkIV W. Łokuciewskiego - 001