P.11a IBG 1/72

Data dodania: poniedziałek, 4 listopada 2019, 0:00

Konkurs na najlepszą galerię dodaj / edytuj własną galerię

Inne zdjęcia w galerii
Opinie naszych klientów

Opinia: Pozytywna
Autor: To_Ja

Piękny model, mam nadzieję że mój wyjdzie na podobnym poziomie. Mam co prawda kilka uwag co do detali kokpitu ale w przeciwieństwie do piotrf powstrzymam się z komentarzem i pokaże mój model do porównania. Co do koloru proponuje zerknąć tu: www.muzeumlotni ctwa.pl/zbiory_ sz.php?ido=13&a mp;w=p zdjęcie nr 7 dobrze oddaje kolor z racji intensywnego oświetlenia. No chyba że panowie z największego Polskiego Muzeum Lotnictwa nie czytali ksiąg z lat 70 i źle pomalowali jedyny zachowany egzemplarz. Zainteresowanym którzy nie mogą odwiedzić muzeum w Krakowie osobiście polecam także tą stronę: www.muzeumlotni ctwa.pl/pano_zw iedzanie/ekspon aty/24/P_11c_re ndeready.php?w= p Pozdrawiam.

Opinia: Neutralna
Autor: wojciechutnik13

A wziąłeś pod uwagę to, że od lat 70tych trochę się mogła zmienić wiedza na ten temat ? nowe badania, odkrycia nowych wzorników producentów farb itd. A "jedenastk a" w MLP w Krakowie została pomalowana na nowo i jest akurat w kolorze polish dark khaki.

Opinia: Negatywna
Autor: piotrf

model IBG jest dobry wymyślili jakies polskie khaki był taki kolor ale tylko do malowania mundurow samoloty takie jak p-11c , p-11a.los.karas .p-7 były malowane na kolr oliwkowo zielony.a nie na jakies odcienie brązowego kakaowy bezowy czy jakies inne tego typu odsyłam do wydawnictwa z lat 70 godlo i bara w lotnctwie polskim i do literatury fachwej modrelarskiej jak ktoś ma wątpliwości to można pojechać do Krakowa do muzeum lotnictwa .Jest tam jedyny ocalaly P-11c w orginalnym malowaniu.

Dodaj swoją opinię o: P.11a IBG 1/72 - 001