SHIROYAMA SAMURAI 1/16 MiniArt

Data dodania: piątek, 20 września 2019, 0:00

Konkurs na najlepszą galerię dodaj / edytuj własną galerię

Witam dzisiaj SAMURAI z MinArta . Scenka z figurką zainspirowana z klipu SABATON - Shiroyama. Realizm w stuprocentowy. Jeśli chodzi o budowę to jest trudna - malowanie , ale efekt końcowy zobaczcie sami :) . Pozdrawiam brać modelarską.

Inne zdjęcia w galerii
Opinie naszych klientów

Opinia: Neutralna
Autor: [email protected]

lufwafel9 - Dzięki z miłe słowa . Ostatnio naszło mnie na figurki dlatego trenuję na MiniArtach by póżniej malować np : popiersia żywiczne :). Napis to tłumaczenie Samurai MiniArt . Po obejrzeniu fimów takich jak Ronin , Siedmiu samurajów , Ostatni Samuraj można tą figurkę urealnić w scence tak samo jak np Gladiatora , Spartana lub Zombi Nazi . Do malowania polecam farbki Citadel ( duży wybór kolorów i efektów malarskich ). Pozdrawiam.

Opinia: Pozytywna
Autor: luftwafel9

"Panie Nobunato, zhańbił pan dobre imię mojego pana! Gotuj się na śmierć!"
Samurajskie klimaty to moja specjalność od niedawnego czasu, szczególnie po lekturze kilku bardzo mocnych filmów. Muszę przyznać że twoje figurka robi duże wrażenie, szczególnie że wcale nie tak łatwo jest namalować wszelakiej maści zdobienia które były powszechne na samurajskich zbrojach czy w ogóle na ubraniach codziennych, tobie się to udało na tyle na ile jest to możliwe w tej skali. Również podstawka bardzo mi się podoba, typowe dla tamtych epok, leżąca odcięta głowa przeciwnika. Napis odręcznie narysowany przypomina mi ten który sam namalowałem na podstawce od Kawanishi H6K i co prawda nie rozumiem, jeszcze, japońskiego języka tak napis dodaje mocnego klimatu całości. Naprawdę przyczepić się nie mam do czego i gdybym mógł dodał bym tę galerię do ulubionych. Obyś więcej robił japońszczyzny! BanzaI!

Opinia: Pozytywna
Autor: Rado3333

Ładny.

Dodaj swoją opinię o: SHIROYAMA SAMURAI 1/16 MiniArt - 001
Inne galerie tej samej osoby