Sklep modelarski MojeHobby.pl – Najlepsze modele do sklejania10.000 produktów na wyprzedaży.

10.000 produktów na wyprzedaży.

Przygotowujemy się na nadchodzący zimowy sezon gromadząc odpowiednia zapasy towaru, ciągle wprowadzamy też nowe produkty do oferty, ale nasz budynek z gumy nie jest, musimy wygospodarować trochę miejsca, dlatego trzeba zrobić jak to się przyjęło określać "wietrzenie magazynu". W chwili zamieszczania tej wiadomości na promocji jest aż 10051 pozycji!

Zapraszamy na zakupy.
https://www.mojehobby.pl/szukaj.php?search_only_promotion=t

Dodano dnia: 13.9.2023

Dostawy

Nowości z ostatnich dni

Dostawy z ostatnich dni

Dlaczego my

Moje Hobby to jeden z największych i najszybciej rozwijających się internetowych sklepów modelarskich w Polsce. Już od 2004 rok, stawiamy na jak najlepszą obsługę klienta, terminowe dostarczanie zamówień oraz sprawne rozpatrywanie ewentualnych reklamacji. 

W przeciwieństwie do wielu innych, polskich witryn modelarskich, posiadamy w magazynach ogromną część naszej oferty, która zbliża się do 60 tys. pozycji. Dzięki temu wysyłamy do ponad 80% zamówień w dniu ich złożenia – to jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy!) wynik w branży. 

Nasze starania zostały wyróżnione nie tylko prestiżowymi nagrodami jak np. „e-Gazela Biznesu” w 2019 i 2020 roku, ale przede wszystkim uznaniem naszych klientów, którzy wracają do nas i razem z nami realizują swoje modelarskie pasje.

Moje Hobby - sklep i hurtowania modelarska z tysiącami produktów

W naszej ofercie detalicznej znajdują się produkty nie tylko największych firm modelarskich, takich jak Tamiya, Dragon, Airfix, Revell, Eduard czy Italeri, ale też producentów bardziej niszowych, tworzących jednak bardzo ciekawe i interesujące modele i dodatki, jak choćby Planet Models,  Aires, Black Dog, Voyager Model i wielu innych. 

Obok wytwórców zagranicznych w naszych magazynach mamy także modele polskich producentów - Arma Hobby, IBG Models czy Choroszczy Modelbud. 

W naszym sklepie oferujemy zatem szeroki wybór modeli plastikowych i żywicznych. Nasze produkty dostępne są też w różnych skalach, wśród których znajdują się np. miniatury z ponad 200 firm modelarskich.

Co więcej, w naszym sklepie można zaopatrzyć się również w bardzo szeroki wachlarz narzędzi i chemii modelarskiej niezbędnych do zbudowania modelu – od klejów zaczynając, a na aerografach kończąc. W ofercie mamy tysiące produktów, które usprawniają pracę nad modelami.

Przypominamy też, Moje Hobby działa nie tylko jako sklep on-line, ale też jako hurtownia modelarska, więc jesteśmy przygotowani również na duże zamówienia.

Moje Hobby - sklep z modelarstwem kolejowym

W ofercie Moje Hobby coś dla siebie znajda również ci, którzy cenią modelarstwo kolejowe. Sklepy stacjonarne, a także większość on-line, nie mogą pochwalić się choćby zbliżonym portfolio produktów w tej dziedzinie modelarstwa. Oferujemy modele takich firm jak - niemiecka PIKO czy amerykańska Woodland Scenic. 

Sklep z modelarstwem kolejowym nie może zapominać o materiałach przeznaczonych do budowy dioram oraz kształtowania terenu. W Moje Hobby nasi klienci mogą zaopatrzyć się również w ten asortyment. 

Moje Hobby - raj dla pasjonatów „kartonówek”

Moje Hobby to również polska witryna modelarska oferująca bogatą gamę modeli kartonowych. W naszym portfolio znajduje się ponad 4500 pozycji. Oferujmy np. modele wozów bojowych, statków powietrznych, okrętów czy budowli, jak np. latarni morskich. 

W ofercie znajdują się produkty takich firm modelarskich jak np: Angraf, JSC, Modelik, ShipYard czy Modelik, a także dodatki czy narzędzi do ich budowy. 

Moje Hobby - witryna z fachowymi poradami 

Warto pamiętać, że na naszej witrynie modelarskiej, w zakładce „Porady” znajdują się liczne wartościowe uwagi, wskazówki czy tipy dotyczące budowy modeli – od technik podstawowych po bardzo zaawansowane. Umieściliśmy tam również przydatne informacje dotyczące takich kwestii jak choćby: dobór odpowiednich narzędzi, prezentacja konstrukcji oraz użycia aerografów czy profesjonalne omówienie budowy, sposobów użycia i konserwacji pędzli modelarskich.

Wierzymy, że dzięki temu nawet początkujący modelarze szybko odnajdą się w naszym świecie.

Moje Hobby - wybierasz doświadczenie i profesjonalizm 

Dlaczego warto skorzystać z oferty Moje Hobby?

  • Mamy blisko 20 lat doświadczenia na polskim rynku.

  • Oferujemy blisko 60 tys. produktów różnych firm modelarskich.

  • W naszym portfolio są modele plastikowe, żywiczne, kartonowe, a także oferujemy modele kolejowe.

  • 80% zamówień realizowanych jest w dniu złożenia.

  • Gwarantujemy 14-dniowe prawo do zwrotu towaru.

  • Moje hobby to również hurtownia - jesteśmy gotowi przyjmować duże zamówienia. 

  • Zakładka „Porady” na witrynie Moje Hobby z powodzeniem spełnia natomiast rolę fachowej, polskiej witryny modelarskiej.

  • Moje Hobby to sklep ze 100% polskim kapitałem

Głęboko wierzymy, że modele oraz akcesoria modelarskie kupione w naszym sklepie, dadzą Państwu jak najwięcej radości i satysfakcji, a czas i jakość zrealizowania Państwa zamówienia, sprawi, że spotkamy się ponownie!