Złóż model kultowego dostawczaka!

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini możesz krok po kroku i część po części złożyć metalowy model kultowego Żuka w imponującej skali 1:8 (całkowita długość to 54 cm).  Został on odtworzony z pedantyczną wręcz dbałością o detale, m.in. ruchome koła, otwierane wszystkie drzwi, świecące reflektory, odgłos pracy silnika. Ten sprytny dostawczak przewoził wszystko – ludzi, zwierzęta, artykuły spożywcze i budowlane. Był wołem roboczym czasów PRL-u i jednocześnie najbardziej wszechstronnym autem na polskich szosach. Od zakończenia jego produkcji minęło juz ponad 30 lat, a i tak nadal można jeszcze spotkać wysłużone egzemplarze tego samochodu, który jak żaden inny zasługuje na miano kultowego.

Zamów kolekcję na stronie – https://bit.ly/zuk-deagostini - używając kodu – ZUKPROMO - i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

W każdym kolejnym numerze kolekcji znajdują się części do składania modelu, bogato ilustrowany artykuł, album z archiwalnymi zdjęciami Żuków i ich właścicielami i instrukcja montażu modelu krok po kroku. 

Warto zamówić prenumeratę, ponieważ oprócz niższej ceny i bezpłatnej dostawy, otrzymasz wyjątkowe prezenty. Wśród nich: dwa plakaty z Żukami, segregator na zeszyty kolekcji, brelok z logo Żuka, retro notes czy model Żuka w skali 1:24W ofercie prenumeraty PREMIUM otrzymasz podstawę na model oraz akcesoria modelu: bagażnik, skrzynka z warzywami, waga do skrzynek.