Aktualności

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Drodzy Klienci, przyjmijcie od nas najserdeczniejs ze życzenia spokojnych, radosnych świąt Wielkiej Nocy, a także zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz odpoczynku w gronie najbliższych.

Nowa paleta Mecha Color od Vallejo!

Już dostępna cała paleta Mecha Color od Vallejo.
Ponad 50+ świetnie zaprojektowanyc h wodorozcieńczal nych farb akrylowych stworzonych specjalnie do malowania modeli mecha oraz innych robotów za pomocą aerografów.
Dzięki wyjątkowo dobrej przyczepności do elementów plastikowych zapewniają wysokie krycie. Mecha color posiadają satynowe wykończenie oraz szybkoschnącą formułę

Kliknij tutaj aby przejść do nowej palety.

Cały asortyment Eduard w bieżącej sprzedaży

Od wczoraj posiadamy w bieżącej sprzedaży prawie całą ofertę Eduarda,

znanego czeskiego producenta elementó w fototrawionych. Ponad 3200 pozycji znajdujących się bezpośrednio w naszym magazynie, gotowych do natychmiastowej wysyłki, bez przedpłat, dodatkowej procedury zamówien iowej i długiego oczekiwania. Na dzień dzisiejszy posiadamy wszystko z wyjątkiem zestawów Big-Ed, Brass-In oraz blaszek i masek dedykowanych do modeli w danym momencie niedostępnych na polskim rynku, choć wszyskie wymienione możemy oczywiście sprowadzić na zamówien ie. Asortyment ten oferujemy równiesz w sprzedaży hurtowej, oczywiście też z możliwością natychmiastowej realizacji, zapraszamy więc do współpra cy zainteresowane sklepy modelarskie.

http://www.moj ehobby.pl/catal og/Eduard-60287 0.html

Nowy numer telefonu

UWAGA NOWY NUMER TELEFONU!

Od dzisiaj prosimy dzwonić pod numer 12-284-83-28

Po 5 miesiącach bezskutecznej walki z biurokracją Orange o przeniesienie starego numeru do naszej nowej lokalizacji, co jak sami pracownicy Orange przyznali od strony technicznej wymaga 5 minut pracy na przestawienie centrali, po 5 misiącach pracy w firmie bez telefonu i przekierowywani u firmowych połączeń na prywatne telefony komórkow e złożyliśmy broń i została założona nowa linia z nowym numerem.

AIRLINE TYCOON 2 W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA

Cenega, oficjalnypartne r firmy Kalypso Media w Polsce z przyjemnością informuje, o zbliżającej się premierze gry Airline Tycoon 2. Od dnia 24 lutego będzie można ją nabyć w dobrych sklepach z grami oraz w dystrybucji cyfrowej.

Symulator ekonomiczny Airline Tycoon, pozwalał graczowi wcielić się w dyrektora międzynarodowej linii lotniczej. Trzynaście lat od wydania tego bestsellerowego tytułu nadchodzi długo oczekiwany sequel! W Airline Tycoon 2poprowadzisz nowoczesną linię lotniczą, zaprojektujesz własne samoloty i przemienisz upadającą firmę w doskonale funkcjonujące przedsiębiorstw o, o usługiktó ;rego pasażerowie będą błagać. Lotniska całego świata czekają, ale strzeż się – konkurencja nie śpi! Chytrzy przeciwnicy również próbują zdominować transport lotniczy i na pewno nie pozwolą by cokolwiek stanęło na ich drodze!

Uruchomiliśmy nowy sklep

Z przyjemnością informujemy, że poszerzyliśmy dzałalnośc o sklep typowo zabawkarski.
Zainteresowa nych zapraszamy na stronę www.pudelkozab awek.pl
Zamówienia można łączyć z zamówieniami w naszym głownym sklepie modelarskim (prosimy o odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia).

Serdecznie zapraszamy!

Akcesoria firmy Polak

Do naszej oferty wprowadziliśmy akcesoria do dioram znanej firmy Polak, prawdopodobnie najlepszej w tej dziedzinie. Posypki, maty, gotowe rośliny i inne dodatki. Aktualnie produkty te posiadają na naszej stronie status "na zamówien ie" , lecz można je umieszczać w zwykłym trybie w bieżącym zamówien iu bez konieczności procedury rezerwacji i wpłacania zaliczek. Stopniowo w miarę zainteresowania będziemy uzupełniać o te produkty własny magazyn. Zapraszamy do składania zamówień . Aby zobaczyć ofertę, wejdź do działu Modele plastikowe / Dioramy / Polak

Zestaw do malowania S5000 w nowej niskiej cenie

Polecamy kompresor modelarski S5000 w nowej niskiej cenie, teraz tylko nieznacznie droższy od popularnej wersji bez biornika.

Zestaw zawiera: aerograf podciśnieniowy, sprężarkę ze zbiornikiem wyrównaw czym, manometr, zawór do butli z powietrzem, słoiczek na farbę z adapterem, słoiczek na farbę, wąż gumowy, zawór powietrza z filtrem, adapter do gwintu 1/4'', adapter do gwintu 1/8''. Dane sprężarki: Typ: Jednocylindrowy kompresor ze zbiornikiem wyrównaw czym. Moc: 1/6 KM. Wydajność: 20~23 L/min. Funkcja autostop: 4 bar (57 psi). Funkcja autostart: 3 bar (43 psi). Ciśnienie robocze: 0-4 barów. Zbiornik wyrównaw czy: 3 litry. Waga: 5, 2 Kg. Wymiary: 310 x 130 x 310 mm. Sprężarka przeznaczona jest do zasilania aerografó ;w z dyszą 0.2 - 1.0 mm.

Zobacz produkt ...

Zapałkowe szaleństwo

Istnieją różne portale architektoniczn e i modelarskie. Jednak forum o budowlach zbudowanych z zapałek jest jedynym w swoim rodzaju miejscem w sieci. Mowa o forum znajdującym się pod adresem http://forum-z apalki.eu. Miłośnicy klejenia budowli z zapałek wymieniają się doświadczeniami , pytają o rady, pokazują swoje prace i wspólnymi siłami rozwijają niezbyt jeszcze popularne w Polsce hobby. Znaleźć tam można spory album zawierający setki zdjęć, m. in. stadionów, domów, kościołów, mostów czy statków. Ponadto stworzone zostały poradniki, które krok po kroku wprowadzają początkujących w świat zapałkowych budowli. W społeczeństwie użytkowników forum nie brakuje profesjonalistó w. Niektórzy z nich zajmują się tworzeniem konstrukcji na życzenie muzeów, klubów piłkarskich, czy znanych osobistości. Każdy, kto wykaże choćby odrobinę chęci i wytrwałości jest wspierany i motywowany do dalszej pracy. Warto wspomnieć, że na forum poruszane są nie tylko tematy związane z budową, ale i wątki dotyczące projektów, planów i komputerowych modeli. Zdolni kreślarze i młodzi architekci mogą śmiało prezentować swoje prace mając pewność, że dotrą one do ludzi naprawdę wtajemniczonych w te tematy. W prawdzie nie każdy może zostać mistrzem budowania, ale każdy może udowodnić, że dla chcącego nic trudnego.

Pierwszy numer Magazynu Modelarskiego PAYO

Po serii tworzenia poradników modelarskich, w trakcie których współpracujący ze mną modelarze tworzyli kolejne artykuły do nich, powstawały materiały, które średnio nadawały się do poradników, natomiast doskonale wypełniały formułę artykułów pasujących do magazynu lub czasopisma. Jak sami widzicie nie miałem praktycznie wyboru i musiałem coś z tym zrobić. Naturalną konsekwencją zebrania tych materiałów było stworzenie magazynu modelarskiego.

Zapraszamy do dzialu literatura.

Nowy model kompresora na polskim rynku

W naszej ofercie pojawił się długo oczekiwany model kompresora wypełniający niszę urządzeń ze średniej półki, pomiędzy popularnym tanim, kompresorem z firmy Mar (298zł), a urządzeniami kosztującymi grubo ponad tysiąc złotych. Na rynku do tej pory brakowało modelu niezawodnego oraz na tyle wydajnego aby mógł zasilić aerografy wyższej klasy, jak Paasche, Badger czy Iwata. Urządze nie występuje w dwóch wersjach, mocniejszej, ze zbuiornikiem wyrównawczym i potrafiące osiągnąć maksymalne ciśnienie do 6 atmosfer oraz nieco słabszej, bez zbiornika i osiągającej 4 atmosfery.
Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do działu Narzędzia / kompresory

Nowe dostawy Tamiya

Z przyjemnoscią informujemy, ze w tym tygodniu dotarły do nas duże dostawy modeli firmy Tamiya. W sumie w ofercie mamy ponad 400 samych modeli tej firmy, nie licząc farb, narzędzi i innych akcesoriów. To ponad trzykrotnie więcej niż oferuje oficjalny polski dystrybutor Tamiya! Tak duży asortyment udało nam się zorganizować dzięki współpracy z wieloma dostawcami.

Aby zobaczyć pelną ofertę Tamiya kliknij tutaj >>>

Nowa dostawa Hasegawy

Pierwszego lutego dotarła do nas spora dostawa modeli Hasegawa, w sumie kilkadziesiąt pozycji, w tym kilka absolutnych nowości które ukazały się w Japonii niespełna miesąc temu. Aby przeglądnąć pełną ofertę modeli tej firmy kliknij tutaj >>>> ;

Powrót do oferty firmy ICM

W ofercie naszego sklepu pojawiła się po dłuższej nieobecności firma ICM.
Posiadamy w sprzedaży wszystkie pozycje producenta które aktualnie posiadał importer.

Na stronie zostały umieszczone dokładne zdjęcia zawartości pudełek! włącznie z instrukcjami montażu.

Teraz można łatwo obejrzeć jakość wyprasek i ilość detali, dostępne wersje kalkomanii, farby potrzebne do malowania itd.

Zapraszamy do katalogu: >>>

Przelicznik farb - wszystko na wszystko

52 strony tabel z przelicznikami kolorow farb wszystkich dostepnych w Posce producentów:

 • Agama
 • Gunze Hobby Color
 • Gunze Mr.Color
 • Humbrol
 • Life Color
 • Model Master Emanel
 • Model Master Acrylic
 • Model Master Authentic
 • Pactra
 • Revell
 • Tamiya
 • Vallejo Model Color
 • Vallejo Model Air
 • Xtra Color
 • Vallejo Panzer Aces
Zaprzaszamy do działu literatura

Farby Vallejo w sprzedaży

Do oferty wprowadziliśmy również farby hiszpańskiej firmy Vallejo.
Są to farby akrylowe, w pojemnikach o pojemności 17ml.
Występują w trzech seriach:
- Model Color, podstawowa paleta,
- Air, farby specjalnie przeznaczone do malowania aerografem,
- Game Color, przeznaczone do malowania figurek fantasy.

W sumie wszystkie trzy palety to ok 400 kolorów!
Cena jednego pojemnika to 8.49zł